فید خبرخوان

rss  

رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام از شرکت 5483 نفر از فرهنگیان این استان در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت در این واحد در سال 1394 خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، ذبیح‌الله مهری‌پور رئیس جهاد جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام امروز دوشنبه 23 فروردین ماه در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش این استان اظهار کرد: همکاری‌های خوب مدیران این سازمان در مناطق مختلف استان در سال گذشته زمینه ارتقاء کمی و کیفی دوره‌های آموزشی ضمن خدمت فرهنگیان از سوی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه حسن همکاری این دو نهاد در آینده نیز می‌تواند باعث ارائه خدمات بهتر و بیشتر در زمینه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شود، گفت: امیدواریم در سال جدید نیز این همکاری‌ها در چارچوب تفاهم‌نامه‌های منعقد شده تداوم داشته باشد و شاهد گسترش و توسعه دامنه همکاری‌ها بین جهاد دانشگاهی واحد ایلام و آموزش و پرورش استان در بخش‌های مختلف باشیم.

مهری‌پور در پایان یادآور شد در سال گذشته 5483 نفر از فرهنگیان شهرستان‌های مختلف استان در دوره‌های ضمن خدمت آموزش و پرورش که به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برگزار شد شرکت کردند.

علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این دیدار با ابراز رضایتمندی از همکاری‌های جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با این مجموعه گفت: امیدواریم این همکاری‌ها در سال 1395 نیز بهتر و بیشتر از گذشته در بخش‌های گوناگون ادامه داشته باشد.