فید خبرخوان

rss  

جمعی از دانشجویان بسیجی پایگاه مقاومت شهید حسین همدانی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان ایلام دوشنبه، 20 اردیبهشت‌ماه در دیدار با جمعی از دانشجویان بسیجی پایگاه مقاومت شهید حسین همدانی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام اظهار کرد: بسیج دانشجویی یکی از نهادهای بسیار مهم و تأثیرگذار در عرصه‌های مختلف است و این نهاد مقدس در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در بحث بصیرت‌افزایی و حفاظت از دستاوردهای انقلاب گام‌های مؤثری برداشته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه نهادی برای پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف است، گفت: به یاری خدا امروز جامعه دانشگاهی ما پویا و بالنده در حوزه‌های مختلف از جمله دانش هسته‌ای و سایر پیشرفت‌های تحسین برانگیز علمی در سطح جهان دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای نظام و انقلاب کسب نموده است.

امام جمعه ایلام با تأکید بر اینکه آنچه که باید در دانشگاه‌ها مد نظر قرار دهیم بحث بصیرت‌افزایی دینی و سیاسی است، افزود: امروز دانشگاه‌های ما در معرض هجمه دشمنانی هستند که می‌خواهند جامعه دانشجویی را از انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند آن به‌ویژه دوران دفاع مقدس، بدبین و یا بیگانه و نسبت به سیاست‌های راهبردی مقام معظم رهبری بی‌تفاوت کنند.

حجت‌الاسلام لطفی بیان کرد: دانشجویان بسیجی باید با منطق، استدلال و روشنگری مسائل روز سیاسی را مورد نقد و مناظره قرار دهند و القائات دشمنان را خنثی کنند.