فید خبرخوان

rss  

رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان عملکرد مرکز امکان‌سنجی، بهبود و توسعه کسب و کار(ابتکار) را تشریح کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، ذبیح‌الله مهری‌پور رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام دوشنبه 17 اسفند در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد چند ماهه مرکز امکان‌سنجی، بهبود و توسعه کسب و کار(ابتکار) گفت: حل مشکلات پیش روی واحدهای صنعتی نیازمند عزم جدی دستگاه‌های مرتبط و همچنین همکاری و حمایت از برنامه‌های مرکز ابتکار جهاد دانشگاهی واحد ایلام است.

وی با اشاره به اینکه تا کنون مسائل و مشکلات 5 واحد صنعتی در حوزه مواد غذایی و پلاستیکی مورد امکان‌سنجی و بررسی قرار گرفته است افزود: مرکز ابتکار از آغاز فعالیت خود تا کنون عملکرد مناسبی را نشان داده است و امیدواریم این روند همچنان در راستای عارضه‌یابی و رفع مشکلات حوزه صنعت استان تداوم داشته باشد.

مهندس نصیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده از سوی مرکز امکان‌سنجی، بهبود و توسعه کسب و کار(ابتکار) جهاد دانشگاهی واحد ایلام ابراز امیدواری کرد اقدامات و برنامه‌های اجرا شده در آینده نزدیک منجر به حل مشکلات صنایع مد نظر و الگویی برای واحدهای صنعتی دیگر تبدیل شود.

یادآور می‌شود، مرکز ابتکار جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام 6 آبان امسال به طور رسمی فعالیت خود را در شهرک صنعتی ایلام آغاز کرد.