فید خبرخوان

rss  

رییس جهاددانشگاهی استان ایلام رسالت این نهاد را انجام کارهای بر زمین مانده در زمینه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: در جهاددانشگاهی با کمترین منابع ارزش‌آفرینی زیادی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، سیدغلامرضا حسینی، رییس این واحد 2 تیر در دیدار با  سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام، اظهار کرد: ایسنا رسانه‌ای مستقل و متعلق به نظام است و در تلاش است تا نگاه کارشناسان و دانشگاهیان را در جریان خبر و اطلاع‌رسانی وارد کند و تا کنون نیز در این زمینه موفق بوده است.

وی با بیان اینکه هدف ایسنا انعکاس واقعیات جامعه به دور از هرگونه بزرگ‌نمایی است، گفت: پاسخگویی، حفظ حریم خبر، نقد، اعتدال و نگاه دانشجویی از روش‌های حرفه‌ای این مجموعه است.

رییس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام با اشاره به تاکیدات مدیرعامل ایسنا مبنی بر پوشش خدمات دولت ، تصریح کرد: وظیفه‌ی همه‌ی رسانه‌ها در شرایط کنونی پرداختن به متن و دوری کردن از حاشیه‌هایی است که به نفع هیچ کس جز دشمن نیست.

حسینی رسالت این نهاد را  انجام کارهای بر زمین مانده در زمینه‌های مختلف عنوان کرد و گفت: در جهاددانشگاهی با کمترین منابع ارزش‌آفرینی زیادی صورت گرفته و مردم نیز از این ارزش‌آفرینی به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شده‌اند.

وی به آغاز اجرای طرح توسعه مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی در قالب یک تفاهم‌نامه با وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی اشاره کرد و گفت: این طرح در استان ایلام نیز توسط جهاددانشگاهی اجرا خواهد شد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام تصریح کرد: این نهاد انقلابی آماده نقش‌آفرینی و کمک به دولت در استان در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی است.

آیت قیصربیگی، سرپرسجت روابط عمومی استانداری ایلام نیز ضمن قدردانی از زحمات جهادگران دانشگاهی استان مخصوصا در خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) گفت: خوشبختانه ایسنا به عنوان یک رسانه‌ی حرفه‌ای مورد وثوق در استان و کشور شناخته شده است.

وی با بیان اینکه برد ایسنا در عرصه‌ی رسانه‌ای کشور کاملا مشخص است و این خبرگزاری با تکیه بر اصول اصول و روش‌های حرفه‌ای، نماد نگاه علمی در حوزه خبرنگاری است، تصریح کرد: دولت تدبیر  و امید با وجود انجام کارهای بزرگ از مظلومیت رسانه‌ای رنج می‌برد و در این مدت ایسنا، هم در سطح استان و هم در سطح  ملی یاوری امین برای انعکاس خدمات دولت بوده است.

سرپرست روابط عمومی استانداری ایلام با تاکید بر نقش رسانه‌ها در انعکاس عملکرد دولت گفت: متاسفانه برخی جریان‌های  سیاسی و رسانه‌های وابسته به آنان  با ضعیف جلوه دادن زحمات و تلاش‌های دولت به عنوان برآیند آراء عمومی و کارگزار نظام خواسته یا ناخواسته نظام را تضعیف می‌کنند در حالی که کارنامه دولت کارنامه قابل قبولی است.

در این نشست درباره‌ی همکاری‌های مشترک بین بخش‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی جهاددانشگاهی و روابط عمومی استانداری بحث و تبادل نظر شد.